اطلاعیه تحصیلات تکمیلی

بسمه تعالی

به اطلاع کلیه دانشجویان  و استادان گرامی می­رساند: بر اساس مصوبه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی مؤسسه و با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:

  • کلیه کلاس­های آموزشی تا اطلاع ثانوی به صورت الکترونیکی و مجازی برگزار می­گردد.
  • آن­دسته از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که پیش از بروز وضعیت فعلی، به تایید استاد راهنما آمادگی دفاع داشته­اند، اما به دلیل حفظ بهداشت و سلامت عمومی، جلسه دفاع آن­ها برگزار نشده است، با عنایت به اهمیت و حساسیت تاریخ دانش آموختگی باید در اسرع وقت، به روش الکترونیکی، ویدئو کنفرانس یا حضوری با مراعات همه شروط و ضوابط برگزاری جلسه دفاع، تحت نظارت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی مؤسسه اقدام شود.
  • سایر دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در نیمسال جاری درس پایان نامه اخذ کرده­اند می­بایست، طبق بندهای زیر امور پایان نامه خود را انجام دهند:

الف) انتخاب موضوع پایان نامه به کمک  استاد راهنما و گرفتن تاییدیه موضوع پایان نامه از سایت ایرانداک به آدرس (pishine.irandoc.ac.ir).

ب) تکمیل فرم پروپوزال و ارسال نسخه پی دی اف آن به استاد راهنما.

ج) در صورت تایید موضوع و فرم پروپوزال توسط استاد  راهنما، دانشجو  باید تاییدیه ایرانداک و نسخه پی دی اف فرم پروپوزال را به واحد پژوهش جهت برگزاری جلسه شورای تحصیلات تکمیلی ارسال نماید.

د) دانشجو می­بایست پس از تاییدیه پروپوزال با هماهنگی واحد آموزش، پژوهش و مالی نسبت به بررسی پرونده خود از جهت تکمیل نواقص پرونده و تسویه حساب مالی اقدام نماید.

س) لازم به ذکر است  تا زمانی که تایید واحد آموزش، پژوهش و  مالی برای دانشجو فراهم نگردد، پروپوزال ایشان در شورای آموزشی تحصیلات تکمیلی قرار نمی­گیرد.

د) استاد راهنما پس از تایید موضوع و پروپوزال باید اجازه ادامه مراحل نوشتن پایان نامه را به دانشجو و واحد پژوهش مؤسسه اعلام نماید.

ط) در پایان پس از تکمیل پایان نامه، دانشجو با هماهنگی استاد راهنما و مدیر گروه و واحد پژوهش نسبت به تعیین تاریخ و روز دفاع اقدام می­نماید.

از پروردگار یکتا برای کلیه دانشجویان عزیز و استادان  گرامی صحت و عافیت مسئلت می­نماییم.

 

شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی مؤسسه دانشستان

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به موسسه آموزش عالی دانشستان میباشد.